Rychlý kontakt
Otevírací doba:
LITVÍNOV
Podkrušnohorská 1034
Po-Pá:
9:00-12:00, 13:00-17:00

Otevírací doba:
PRAHA
DARTS CENTRUM CHLUMECKÁ
Cíglerova 1138/7, Černý Most
Metro B - Rajská zahrada

Po, Čt_____11:00-19:00
Út, St, Pá__ 11:00-18:00
Akce a slevy na email

Obchodní podmínky

 

1. Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky upravují nákup v internetovém obchodě www.cinkili.cz, dále upravují obchodní vztah mezi prodávajícím (provozovatel internetového obchodu) a kupujícím (zákazníkem). Vztahy, které neupravují obchodní podmínky provozovatele se řídí občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. a zákonem o ochraně spotřebitele č.634/1992 Sb., případně obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb.

 

Provozovatel: Ing. Tomáš Rejko

Místo podnikání: Podkrušnohorská 1034, 436 01 Litvínov

Tel. sklad: +420 474 546 303

Tel. mobil: +420 776 286 182

Email: obchod@cinkili.cz

IČ:   75283174

DIČ: CZ7410085419

 

2. Objednávka a storno objednávky

Objednání zboží se provádí prostřednictvím objednávkového formuláře (nákupního košíku) nebo emailu s příslušnými údaji (jméno a příjmení zákazníka, dodací adresa + telefon - pro případnou komunikaci s dopravcem, druh, množství a cena objednaného zboží, cena poštovného) na adresu obchod@cinkili.cz. Odesláním objednávky souhlasíte s těmito podmínkami a s uvedenými platebními podmínkami. Objednávka je závazná a zrušení objednávky je možné pouze po konzultaci s prodávajícím a to buď emailem na obchod@cinkili.cz nebo telefonicky.

 

3. Cena zboží

Ceny uvedené u jednotlivého zboží jsou ceny včetně DPH. Pod cenou včetně DPH je uvedena cena bez DPH. U zboží jsou také uvedeny tzv. "Doporučené ceny", což jsou ceny maloobchodní a jsou včetně DPH.

Pro zákazníka internetového obchodu www.cinkili.cz je závazná naše prodejní cena včetně DPH (nikoliv Doporučená cena). Aktuální výše DPH je 21%.

 

4. Platební podmínky

Náš zákazník má možnost si vybrat z následujících způsobů platby:

1. Dobírka - zboží zaplatíte při doručení Českou poštou.

2. Převodem - (platba předem) na základě Vaší objednávky proveďte úhradu částky na  náš účet .   Po zaúčtování transakce na našem bankovním účtu Vám bude zboží zasláno Vámi vybraným způsobem případně si jej můžete osobně vyzvednout.

Jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo hrazené objednávky.

Číslo našeho účtu: 1045747073/ 0800 ČS a.s., Litvínov

3. V hotovosti - této možnosti lze využít pouze v případě osobního odběru zboží na korespondenční adrese.

 

5. Dodací podmínky

Možnost osobního odběru v místě podnikání prodávajícího nebo zásilka Českou poštou či  přepravní společností PPL.

Odesílání zboží do Slovenské republiky je pouze přes přepravní společnost PPL dobírkou.

 

Cena přepravného u České pošty (zásilky do ČR)

při platbě dobírkou Balík cený (doručení od 3 dnů)......................................... 165,- Kč

při platbě dobírkou Balík do ruky (doručení od 2 dnů)......................................165,- Kč

při platbě převodem Balík do ruky (doručení od 2 dnů) .................................. 130,- Kč

při platbě převodem Doporučený dopis (do obálky,dodání od 1-3dny)............... 59,- Kč

Ceny přepravého u PPL (zásilky do ČR a SR)

při platbě dobírkou (doručení do 24hodin)  ................................................... 130,-kč

při platbě převodem (doručení do 24hodin)  ................................................. 100,-kč

SLOVENSKO

dobírka - účtováno v CZK a na Slovensku platíte zásilku v EUR dle platného kurzu,

zahraničí Slonensko dobírkou - (doručení do 3dnů) ............................................... 290,-kč

 

Způsoby dodání zboží

Pro dodání Vámi objednaného zboží lze zvolit následující možnosti:

1. Česká pošta - přepravní služba České pošty s.p., která zboží doručí až k Vám domů. Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na Vaší poště. V případě, že zboží chcete doručit na jinou, než fakturační adresu, nezapomeňte tuto skutečnost zadat při objednávce nebo registraci.

2. PPL - expresní přeprava zásilek PPL s.r.o. , která zboží doručí až k Vám domů. Doručovatel zásilek , které jsou doručovány na soukromé adresy, informuje telefonicky adresáte v den doručení, proto je třeba uvádět správná tel.čísla. V případě chybného čísla nebude zásilka dodána. Zásilky dobírkou se platí doručovateli. Přes PPL s.r.o. zasíláme zásilky na Slovensko, a to pouze na dobírku. Částka je vystavena v CZK a na Slovensku přepočtena na EUR. Doručení po ČR je do 24hodin, na Slovensko do 3dnů.

3. Osobní odběr - zboží si můžete vyzvednout přímo na adrese místa podnikání nebo na pobočce v Praze.  V případě tohoto způsobu převzetí zboží lze platit také v hotovosti nebo kartou.

Termín dodání

Vaše objednávky jsou vyřizovány do 48 hodin. Jestliže není prodávající schopen objednávku vyřídit do 48 hodin, informuje o tomto telefonicky nebo emailem zákazníka.

 

6. Odstoupení od smlouvy

Vámi odeslaná objednávka (kupní smlouva) se považuje za závaznou. Zákazník má přesto podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy a to do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží. Chce-li tak zákazník učinit, kontaktuje prodávajícího a písemně uvede, že odstupuje od smlouvy, kde uvede číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu pro vrácení peněz. Zboží musí zákazník vrátit nepoškozené, v originálním neporušeném obalu a s kompletním obsahem (s návodem, záručním listem a kompletním příslušenstvím).

Jestliže je zboží již nějakým způsobem spotřebováno nebo zničeno, poskytne kupující peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co už nemůže být vydáno. Jestliže je vrácené zboží částečně (nikoliv úplně) poškozeno, může prodávající uplatnit na kupujícím právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. V tomto případě vrátí prodávající kupujícímu jen takto sníženou kupní cenu. Prodávající si může navíc započítat své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží (poštovné).

 

7. Záruční podmínky

Není-li v záručním listě uvedena delší záruční doba, vztahuje se na veškeré zboží záruka 24 měsíců.  Zboží, které obsahuje záruční list, ale i drobné zboží, které záruční list neobsahuje, je nutné reklamovat zasláním na naši adresu místa podnikání s přiloženou kopií faktury.

Záruční doba začíná běžet od převzetí věci kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná běžet nová záruka. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

Reklamační řád tohoto elektronického obchodu vychází z občanského zákoníku č. 40/1964 Sb.  Reklamaci lze provést pouze v případě, že je zboží stále v záruční době.

Záruku však nelze uznat např. v těchto případech:

1. zboží je reklamováno po vypršení záruční doby

2. došlo k neoprávněné změně údajů v záručním listu

3. zboží určené k reklamaci není dodáno s orginálními doklady (doklad o koupi a záruční list)

4. na zboží byly porušeny ochranné samolepky či pečetě instalované výrobcem či autorizovaným servisem

5. zboží bylo neodborně instalováno, upravováno či opravováno

6. zboží bylo používáno v rozporu s přiloženým návodem k použití

7. nelze reklamovat také běžné opotřebení zboží

8. zboží bylo poškozeno živly (oheň, blesk, el. výboj a pod.)

 

8. Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.cinkili.cz nakládá s osobními údaji zákazníka v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a informací. Odesláním objednávky zákazník souhlasí se zpracováním jeho osobních údajů (jméno, příjmení, adresa). Osobní údaje zákazníka slouží pouze pro interní potřeby provozovatele a nejsou poskytovány třetím osobám. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Zákazník má přístup ke svým osobním údajům a má právo tyto údaje opravovat. Provozovatel se zavazuje, že osobní údaje zákazníka neposkytne žádné třetí osobě, s výjimkou dopravce (uvedení jména, adresy, příp. telefonu zákazníka). Zákazník může písemně nebo telefonicky vyjádřit svůj nesouhlas s evidencí jeho osobních údajů.

Vytvořeno pomocí Tvujeshop.cz
Vlastní eshop snadno a rychle