Kód produktu 10108880
Značka Unicorn
Kategorie Šipky steel (Darts steel)
Záruka 2 roky

Gary Anderson si již upevnil své místo v šipkovém folklóru, když vyhrál více než 40 akcí PDC, včetně 2 vítězství na mistrovství světa.

Poté, co vyhrál svůj první světový šampionát v roce 2015 a porazil Phila Taylora v jednom z nejnapínavějších zápasů, jaký kdy tento sport viděl, si o rok později udržel svůj titul a stal se teprve třetím hráčem v historii, kterému se to povedlo poté, co ve finále porazil Adriana Lewise.

Od svého vstupu do PDC v roce 2009 byl The Flying Scotsman opakovaně jmenován po boku elitních hráčů šipek, kteří tento sport kdy hráli, což je vítězná kombinace, která z něj dělá jednoho z nejpopulárnějších hráčů, jakého kdy tato hra měla.

Šipky s podporou hráče nabízejí dostupnou dokonalost pro náročné hráče všech standardů. S využitím technologie World Class Unicorn poskytuje tato řada bezkonkurenční hráčskou přitažlivost v široké škále materiálů a konfigurací.

Obsah balení: 1x sada šipek (3 ks).