Luke Littler "The Nuke"

Luke Littler alias „The Nuke“ se narodil ve Warringtonu, poprvé dostal šipky do rukou ve věku 18 měsíců a v pouhých 8 letech se připojil k Akademii mládeže St Helens.

Je držitelem působivého životopisu na mladého muže jeho věku a zdá se, že mu rozhodně nic nebrání. Luke hraje v JDC a má jedenáct vítězství na ‚Advanced Tour‘ a je také šampionem Super 16 pro rok 2022, kde ve finále porazil svou kolegyni Eleanor Cairnsovou.

 "The Nuke" má také mezinárodní vyznamenání, reprezentuje anglický A tým a zavřel 9-dart v MVG Masters na Gibraltaru. Luke také reprezentoval svou zemi na WDF British Internationals v mládežnických i seniorských týmech, The 6 Nations a The Youth Europe Cup.

V roce 2021 začal Luke dávat najevo svou přítomnost tím, že vyhrál řadu titulů WDF Youth – England Open, British Classic, Welsh Classic a Irish Classic, což mu zajistilo zlatou vstupenku na mistrovství světa WDF v roce 2022, kam dosáhl. posledních 16 a byl poražen pouze v rekordním průměru od svého soupeře. Od té doby obhájil své tituly z England Open a Welsh Classic v roce 2022.

 V roce 2022 byl Luke korunován JDC Youth World Champion na pódiu v Alexandra Palace.

Rok 2023 je i nadále rokem "The Nuke", stává se prvním šampionem šampionů MODUS Super Series, který obhájil svůj titul a vyhrál pět turnajů JDC Advanced Tour a čtyři vítězství v turnajích PDC Development Tours, včetně zavření 9-Dart, aby předvedl své výjimečné schopnosti.

Poté, co se Luke stal mistrem světa mládeže JDC, vydal své šipky Generation 1 vyrobené ve spolupráci s Target Darts. Tyto šipky jsou k dispozici s ocelovou i měkkou špičkou a nadále pomáhají "The Nuke" dominovat ve hře a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, kam ho zavedou.

 

Nejprodávanější

30
29901302990
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem